Valérie Zawadská  
 
   Novinky
   Divadlo
   Film
   Televize
   Dabing
   Rozhlas
   Fotoalbum
   Životopis
   Kontakt
   Linky
   Zpět
   Home

 

 

logo V Z

Oficiální webové stránky Valérie Zawadské.

  Seriály:

Znamení koně II (2015)

 

 

 
   
   
   

 

 
   
  Hrdinové ve znamení koně
  14. 1. 2015 09:41, autor: ČT Brno
 
Znamení koně II. Klikni pro větší obrázek v novém okně.

Hlavní postavy, které znají diváci z první série seriálu Znamení koně, se objeví i v jeho pokračování, jež začíná Česká televize vysílat už tento pátek. V druhé řadě ale přibude i několik postav zcela nových, které výrazně zasáhnou do děje příběhu.

 
   

Klára Horová (Tereza Voříšková)
Vyrůstala na farmě, koně jsou její život, měla velmi dobře nakročeno na dráhu úspěšné jezdkyně. Po svatbě s Davidem Horou musí coby mladá maminka dělit svůj život mezi malého synka a práci u koní. S Davidem žijí na Slunečné hoře a spolu s Dášou Horovou se starají o chov.

Dáša Horová (Vilma Cibulková)
Nevlastní matka Davida Hory, vdova po Janu Horovi, v současnosti partnerka hraběte Františka Schwarze. Žena, která prošla mnohými životními peripetiemi, včetně nevěry manžela nebo hrozícího krachu farmy. Svůj čas dělí mezi hraběcí zámek a farmu na Slunečné hoře, ale je jasné, že u koní je jí nejlépe.

František Schwarz (Bolek Polívka)
Hrabě, aristokrat emigrant, který se po roce 1989 rozhodl usadit zpět na Moravě na zámku své rodiny. Noblesní pán s vřelým vztahem k ženám, koním a dobrému jídlu a pití. Přes svého synovce Berta se snaží získat pro český chov plemeníka Falstaffa.

Marcel Kalina (Igor Bareš)
Otec Kláry Horové, manžel Věry Kalinové, majitel farmy Svatý Hubert. Koňák tělem i duší spojený s rodnou půdou, paličák, horká krev. Po překonané těžké nemoci se snaží začít znovu a jinak.

Jarin Havránek (Oldřich Navrátil)
Pomocná síla na farmě, dobrá duše, člověk od koní, který celý život obětoval dřině ve stáji. S přibývajícím věkem cítí, jak mu ubývají síly, ale rád by dál zůstal užitečný.

Adam Mlynář (Jan Zadražil)
Podnikatel, který má koně ustájené na Slunečné hoře. S Klárou Horovou ho pojí starost o kobylku Blue Mystery, která se zranila na Velké pardubické.

Bohdan Drha (Miroslav Donutil)
Tvrdý obchodník z Prahy, který o všem uvažuje jen ve vztahu k byznysu a zisku. Na venkov mezi koňáky ho zavedla vidina investiční příležitosti, postupně ale zjišťuje, že se věci mají trochu jinak, než jak se to původně jevilo…

 
   
   
 
- ČT Brno -

>>

 
   
   
   
  Foto:
 
Znamení koně II. Klikni pro větší obrázek v novém okně. Klikni pro větší obrázek v novém okně. Klikni pro větší obrázek v novém okně.
  Klikni pro větší obrázek v novém okně.  
   
   
   
 

Znamení koně II

 

Znamení koně

 

www.facebook.com/znamenikone

 

www.ceskatelevize.cz

   
   
   
   
   
   

http://www.valeriezawadska.eu

Copyright © Valérie & R K K, Design by R K K. Webmaster