Valérie Zawadská  

Vítejte na oficiálních webových stránkách Valérie Zawadské.

NOVINKY

 
 
 
 
 

Květen - červen 2019

 
     
     
     
     
10.6.2019 - Život je v Evropě  
 

V pondělí 10. června bude Valérie natáčet esej rumunské spisovatelky, nositelky ceny Evropské unie za literaturu z roku 2013, napsaný při příležitosti Rumunského předsednictví Evropské Unie na objednávku literárního festivalu Měsíc autorského čtení "Život je v Evropě" pro Český rozhlas. Překlad: Jarmila Horáková, dramaturg: Petr Gojda, režie: Vladan Rusko, stopáž: 13 minut. Datum Vysílání: 8. srpna ve 14:30 hodin na stanici ČRo - Vltava.

 
   
8.6.2019 - Dopisy Olze  
 
Klikni pro větší obrázek v novém okně.

V sobotu 8. června v 19:00 hodin se v Galerii Ludvíka Kuby v Březnici uskuteční pořad k uctění 30. výročí sametové revoluce Dopisy Olze. Zazní hudba českých i zahraničních autorů a výňatky z korespondence Václava Havla. Čte Valérie Zawadská, hudební doprovod Zbyňka Šolcová - harfa a Žofie Vokálková - flétna.

 
     
7.6.2019 - Osudy žen  
 

Valérie bude v pátek 7. června spolupracovat na natáčení 101. dílu pořadu Osudy žen - Eva Bosáková pro Český rozhlas. Režie: Michal Bureš.

 
   
30.5.2019 - Beseda s Valérií Zawadskou  
 
Klikni pro větší obrázek v novém okně.

Ve čtvrtek 30. května ve 20:00 hodin se v Divadle F. Šrámka v Písku uskuteční Beseda s Valérií - "Královský hlas" o kouzlu a moci slova, herecké práci, osudových

 
 

setkáních i historkách z hereckých šaten. Beseda se uskuteční v rámci 14. ročníku celostátní přehlídky divadelních představení Waldorských škol Duhové divadlo.

 
     
15.5.2019 - My dva a čas  
 

Ve středu 15. května se Valérie zúčastní natáčení dalšího dílu pořadu My dva a čas pro Český rozhlas, kam si moderátor a herec Jan Čenský zve dvojice, které spolu prožily kus života, ať už jako partneři, kolegové či přátelé. V tomto díle spolu s Valérií uslyšíte ředitelku spolku Parkinson-Help Ing. Romanu Skála-Rosenbaumovou. Stopáž: 55 minut. Datum vysílání: ?. června v 9:00 hodin na stanici ČRo Dvojka.

 
     
10.5.2019 - Premiéra představení Radúz a Mahulena  
 

V pátek 10. května v 19:30 hodin se v Divadle Na Kovárně v Poděbradech (Jiřího náměstí 41/12) uskuteční premiéra představení Divadla DSJ Radúz a Mahulena, kde v roli Runy uvidíte Valérii.

 
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

Starší články z rubriky Novinky - Archiv Starší články z rubriky Novinky - Archiv  
     

http://www.valeriezawadska.cz

Copyright © Valérie & R K K, Design by R K K. Webmaster