Valérie Zawadská  
 
   Novinky
   Divadlo
   Film
   Televize
   Dabing
   Rozhlas
   Fotoalbum
   Životopis
   Kontakt
   Linky
   Zpět
   Home

 

 

logo V Z

Oficiální webové stránky Valérie Zawadské.

  Seriály:

Znamení koně II (2015)

 

 

 
   
   
   

 

 
   
  Druhá série Znamení koně míří na obrazovky
  13. 1. 2015 07:40, autor: ČT Brno
 
Znamení koně II. Klikni pro větší obrázek v novém okně.

Seriál z prostředí koňské farmy a dostihů pokračuje druhou sérií. Na první díly děj navazuje po třech letech. Hlavní hrdinka Klára Horová (Tereza Voříšková) vyměnila kariéru nadějné jezdkyně za starosti o domácnost v roli mladé maminky.

 

Když se při Velké Pardubické zraní kobylka Blue Mystery, Klára si vezme za úkol vrátit na dráhu nejen zraněného koně, ale i sebe, přes všechny překážky, které takové rozhodnutí s sebou nese.

 
   

Seriál z prostředí koňské farmy a dostihů pokračuje druhou sérií. Na první díly děj navazuje po třech letech. Hlavní hrdinka Klára Horová (Tereza Voříšková) vyměnila kariéru nadějné jezdkyně za starosti o domácnost v roli mladé maminky. Když se při Velké Pardubické zraní kobylka Blue Mystery, Klára si vezme za úkol vrátit na dráhu nejen zraněného koně, ale i sebe, přes všechny překážky, které takové rozhodnutí s sebou nese.

Do děje se vrátí většina z postav první řady seriálu, tedy koňáci z farem na Slunečné hoře a na Svatém Hubertu. Objevují se ale i postavy nové. Jednou z nich je například synovec hraběte Schwarze, který přichází s nabídkou koupě vzácného plemeníka Falstaffa. Nepřehlédnutelný je Adam Mlynář, majitel Blue Mystery, ustájené na Slunečné hoře. A v neposlední řadě je to postava Bohdana Drhy, investora, který má v kraji, kde se obě farmy nachází, velké plány. Znamení koně II od pátku 16. ledna, vždy ve 20.00 na ČT1.

Nových 13 dílů seriálu natáčel režisér Milan Cieslar od září 2013 do června 2014 mimo jiné na závodišti v Pardubicích, v hřebčínu Napajedla, ve Slušovicích, na zámku v Hošticích, v Luhačovicích, v ateliérech ve Zlíně a na dalších místech Zlínského kraje. Nově se v seriálu objeví i Miroslav Donutil v roli tvrdého obchodníka z Prahy. "Chtěl jsem dobré herce, kteří by tváří v tvář těm původním "obstáli". Byl jsem rád, že jsem se mohl setkat třeba i s někým, s kým jsem ještě nepracoval, jako byl David Matásek, kterého si vážím. Ale i nové tváře jako Francouz Bowles a další musely dokázat, že mají mě i divákům co nabídnout. Na herce jsem mimořádně náročný," komentuje svůj výběr režisér Milan Cieslar.

"Při vzpomínce na seriál Znamení koně si vždycky vybavím svou milovanou Moravu a naprosto profesionální spolupráci se štábem i s většinou hereckých kolegů. Není to seriál, který vzniká v kulisách, a to je na jeho kvalitě znát," říká Igor Bareš, představitel koňáka Kaliny. "V civilu člověk od koní nejsem, ačkoli koně mám velmi rád. Má překrásný pohled a zkušení říkají, že svět je z jeho hřbetu nejkrásnější," uvedl Oldřich Navrátil, který v seriálu hraje pomocnou sílu na farmě, Jarina Havránka, a dodal: "Můj vztah ke koním je ryze přátelský a vstřícný, ale začíná a končí u podávání jablek či jiných pamlsků. Koně ve mně vzbuzují respekt. A natáčení v jejich blízkosti je moc příjemné a klidné." Tereza Voříšková pak ke svému vztahu ke koním říká: "Mám k nim obrovský respekt. Když je ale v okolí pan Zub, můj trenér, tak se cítím bezpečně. A to pak přichází na řadu i ta láska." A váže se jí k natáčení nějaká vzpomínka? "Čerstvý vzduch, koně a sranda."

 
   
   
 
- ČT Brno -

>>

 
   
   
   
  Foto:
 
Znamení koně II. Klikni pro větší obrázek v novém okně. Klikni pro větší obrázek v novém okně. Klikni pro větší obrázek v novém okně.
  Klikni pro větší obrázek v novém okně.  
   
   
   
 

Znamení koně II

 

Znamení koně

 

www.facebook.com/znamenikone

 

www.ceskatelevize.cz

   
   
   
   
   
   

http://www.valeriezawadska.eu

Copyright © Valérie & R K K, Design by R K K. Webmaster