Valérie Zawadská  
 
   Novinky
   Divadlo
   Film
   Televize
   Dabing
   Rozhlas
   Fotoalbum
   Životopis
   Kontakt
   Linky
   e-mail
   Zpět
   Home

 

 

logo V Z

Oficiální webové stránky Valérie Zawadské.

  Střípky:

http://ordinace.nova.cz

 
 
 
 

 

 

 

VIDEO: NEJ OKAMŽIKY Romany BABÁKOVÉ! Budeme vzpomínat

 
http://ordinace.nova.cz, březen 2017  
Klikni pro větší obrázek v novém okně.

Trpěla idiopatickou plicní fibrózou a moc dobře věděla, že její osud se pomalu ale jistě naplňuje. Proto si život užívala plnými doušky.

 

 

 

Byla svérázná, svá, upřímná a radostná nehledě na to, že její zdravotní stav se díl od dílu horšil a na boj s vážnou nemocí už jí nezbývalo mnoho sil. Romana Babáková v podání Valérie Zawadské 7. března 2017 vydechla naposledy a její poslední okamžiky provázely silné emoce...

 
   

Připomeňte si životní cestu Romany v Ordinaci:

září 2016: Romana Babáková se seznamuje s doktorem Bohdanem Švarcem a jeho ženou Heluš. Bobo totiž dostal nápad, že by si Heluš mohla přivydělávat jako řidička kamionu. Kamioňáci totiž podle něho berou neskutečné prachy. Heluš byla Babákové od první chvíle sympatická, a tak ji posadí do jednoho ze svých kamionů. Heluš ji ale nechtěně přejede a Babáková tak musí okamžitě do nemocnice. Z nehody sice vyvázne jen s pár oděrkami, zato vyšetření odhalí něco mnohem horšího.

 

Babáková trpí nevyléčitelnou plicní chorobou. Bobo navíc zjistí, že Babáková má na účtě mnoho milionů a v jeho hlavě se zrodí plán – Babákovou si vezme, aby její peníze mohl jednou zdědit.

říjen 2016: Bobo dělá všechno pro to, aby se mu podařilo dostrkat Babákovou k oltáři. Domluví se s Heluš na rozvodu a ta s vidinou jisté provize ochotně souhlasí. Babáková sice začíná tušit, že Bobův zájem a přátelství Heluš může být předstírané, je však ráda, že je ve svém osamělém životě má.

listopad 2016: Probíhají zásnuby Babákové a Švarce na nemocničním lůžku.

prosinec 2016: Babáková prožívá nejkrásnější Vánoce v životě. Bobo a Heluš jí plní poslední přání - setkává se s písničkářem Honzou Nedvědem. Na tohle do smrti nezapomene….

leden 2016: Babáková se vdává! Bere si Švarce. A veselka je to vskutku velkolepá…

únor 2016: Zdravotní stav Babákové se zázračně lepší. Má mnoho sil zejména na to, aby komandovala svého novomanžela Boba. Ten je z jejího sekýrování zoufalý, vidina brzkých peněz ho ale drží v poslušnosti, pak ale bouchne a Romaně se kvůli tomu značně přitíží.

březen 2016: Zdravotní stav Babákové se rapidně zhoršil. 7. března 2016 ve 21:30 umírá.

 
   
   
VIDEO: Nej okamžiky Romany Babákové! Budeme vzpomínat  
   
   
   
  - Autor: Nova.cz  -
 

- Foto: TV Nova, Nova.cz -

>>

 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

http://ordinace.nova.cz

 
 
 
 

http://www.valeriezawadska.cz

Copyright © Valérie & R K K, Design by R K K. Webmaster

 

Copyright © Valérie & R K K, Design by R K K.