Valérie Zawadská  

Vítejte na oficiálních webových stránkách Valérie Zawadské.

NOVINKY

 
 
 
 
 

Září - říjen 2019

 
     
     
     
   
28.10.2019 - Kavárna U Nulté hodiny  
 

V pondělí 28. října od 19:00 hodin bude Valérie hostem Petra Bednáře v zábavném pořadu Kavárna U Nulté hodiny v D-klubu v Divadle A. Dvořáka v Příbrami.

 
   
8.10.2019 - Dopisy Olze  
 
Klikni pro větší obrázek v novém okně.

V úterý 8. října od 19:00 hodin se ve velkém sále zámku Žirovnice uskuteční komponovaný pořad Dopisy Olze, ve kterém zazní hudba českých i světových autorů, která

 
 

bude prokládána čtenou korespondencí Václava Havla. Účinkují: Eva Garajová - mezzosoprán, Kateřina Englichová - harfa, Valérie Zawadská - mluvené slovo.

 
   
29.9.2019 - Koncert pro Rozdělov - První dámy Masarykovy
 
Klikni pro větší obrázek v novém okně.

V neděli 29. září v 17:00 hodin se v kostele sv. Václava v Kladně - Rozdělově uskuteční koncert k 100. výročí založení Českého červeného kříže "První dámy Masarykovy". Účinkují: Valérie Zawadská a Doležalovo kvarteto. Program: díla Antonína Dvořáka, Františka Škroupa, Bedřicha Smetany a Leoše Janáčka.

 
   
28.9.2019 - Svátek svatého Václava - Oslava dne české státnosti
 
Klikni pro větší obrázek v novém okně.

Valérie bude v sobotu 28. září od 14:00 hodin recitovat poezii v rámci bohatého programu Svátku svatého Václava - Oslavy dne české státnosti na nádvoří zámku v Blatné. Akci pořádá spolek Nobiscum Humanitas ve spolupráci se zámkem Blatná s podporou města Blatná a Jihočeského kraje.

 
   
25.9.2019 - 12. narozeniny Klubu 17  
 
Klikni pro větší obrázek v novém okně.

Ve středu 25. září od 16:00 hodin se Valérie, jako patronka Klubu 17, zúčastní oslav 12. narozenin Klubu 17 (Socháňova 1221) v Praze 6 - Řepích.

 
     
21.9.2019 - Premiéra představení Kočičí hra  
 

V sobotu 21. září v 19:30 hodin se v Divadle Bez Hranic uskuteční premiéra představení Istvána Örkenyho Kočičí hra kde uvidíte Valérii v hlavní roli Erži Orbánové. Dále hrají: Martina Hudečková, Milena Kleinerová, Marcel Vašinka, Marcela Nohýnková a další. Režie: Petr Míka.

 
   
10.9.2019 - Cena Městské části Praha 9  
 

V úterý 10. září od 15:00 hodin bude Valérie, v prostorách radnice ve Vysočanech, provázet desátým ročníkem slavnostního předávání cen Městské části Prahy 9, kde budou předána ocenění občanům, kteří významně přispěli a přispívají svým působením ve prospěch této městské části. www.praha9.cz

 
   
3.9.2019 - Ebroviny  
 

Valérie bude v úterý 3. záři od 19:19 hodin hostem Jaroslavy Panýrkové v klubovém pořadu Ebroviny v Salmovské literární kavárně (Salmovská 16, Praha 2). Dalšími hosty budou: český architekt chorvatského původu a autor Tančícího domu Vlado Milunič a ředitel společnosti Život 90 a ředitel divadla U Valšů Jan Lorman. www.salmovska.cz

 
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

Starší články z rubriky Novinky - Archiv Starší články z rubriky Novinky - Archiv  
     

http://www.valeriezawadska.cz

Copyright © Valérie & R K K, Design by R K K. Webmaster