Valérie Zawadská  

Vítejte na oficiálních webových stránkách Valérie Zawadské.

NOVINKY

 
 
 
 
 

Leden - únor 2016

 
     
     
     
   
18.2.2016 - 10. Výročí Centra andragogiky  
 
Plakát - 10. Výročí Centra andragogiky. Klikni pro větší obrázek v novém okně.

Valérie se ve čtvrtek 18. února od 16:30 hodin zúčastní oslav 10. Výročí Centra andragogiky v prostorách Centra andragogiky, s.r.o. (K Dolíkám 809/8b) v Hradci Královém. Dále vystoupí: Miroslav Hrabě, Otakar Brousek, PhDr. Marie Jírů, Miroslava Besserová a kapela Biskupského gymnázia Bohuslava Balbína.

 
     
16.2.2016 - Stvoření světa - bez cenzury  
 

V těchto dnech probíhají zkoušky nového divadelního představení Karla Janáka Stvoření světa - bez cenzury v Divadle Různých Jmen, ve kterém uvidíte Valérii v roli Ďábla. Dále účinkují: Jan Rosák (Bůh), Rudolf Hrušínský nejml. (Anděl), Milan Enčev (Adam) a Romana Goščíková (Eva). Na pražskou premiéru, která proběhne 21. dubna v 19:00 hodin v Divadle Radka Brzobohatého, si můžete již nyní rezervovat vstupenky na www.divadlorb.cz.

 
   
12.2.2016 - Křest knihy Gastrosex  
 

V pátek 12. února od 19:00 hodin se Valérie zúčastní křtu knihy rozverných básní "Gastrosex" autorů Pavla Vrány a ilustrátora Ladislava Hodného ve Winetikvariátu (Štítného 710/30, Praha 3, Žižkov). Křtu se dále zúčastní: Jana Bábiková, Pavlína Senić, Tom Úlehla, Ivo Šmoldas, Pavel Vrána a Ladislav Hodný.

 
   
5.2.2016 - Je lepší položit otázku než se vůbec nezeptat  
 
Plakát - Valérie Zawadská: "Je lepší položit otázku než se vůbec nezeptat". Klikni pro větší obrázek v novém okně.

V pátek 5. února od 17:00 hodin vystoupí Valérie v zábavném pořadu otázek a odpovědí, který se koná pod záštitou starosty Vojnova Městce Karla Malivánka, Valérie Zawadská: Je lepší položit otázku než se vůbec nezeptat v sokolovně ve Vojnově Městci.

 
 
   
1.2.2016 - Valérie Zawadská & Doležalovo kvarteto  
 
Plakát - Valérie Zawadská & Doležalovo kvarteto. Klikni pro větší obrázek v novém okně.

V pondělí 1. února od 19:00 hodin se uskuteční koncert Doležalova kvarteta a Valérie v Klášterním kostele v Šumperku. Program: Smyčcový kvartet op. 33, č. 4 od  Josepha Haydna a Smyčcové kvartety „Slovanský“ a „Americký“ od Antonína Dvořáka, doplněné výňatky z korespondence a životopisu skladatele.

 
     
27.1.2016 - Laboratoř  
 

Ve středu 27. ledna přijala Valérie pozvání moderátorky Martiny Maškové na natáčení nového dílu pořadu Laboratoř pro Český rozhlas Plus, kde vědci a herci debatují v netradičním týdeníku vědeckých novinek, tentokrát na témata: Proč čápi zimují na smetišti? Jak se z potkanů stávají gambleři? Kdy se v Číně objevila kočka domácí? U jakého číšníka si častěji objednáte dezert? Jak si mořští plži vyrábějí bělobu? V pořadu diskutují molekulární genetik Jan Pačes, zoolog Evžen Kůs a herci Valérie Zawadská a Kajetán Písařovic. Datum vysílání: sobota 6. února od 10:10 hodin, repríza: 6. února od 21:10 hodin na stanici ČRo Plus. www.rozhlas.cz

 
   
25.1.2016 - Splněná přání Valérie Z.  
 
Plakát - Splněná přání Valérie Z. Klikni pro větší obrázek v novém okně.

V pondělí 25. ledna v 19:00 hodin se uskuteční zábavný pořad Valérie Zawadské Splněná přání Valérie Z., do kterého si Valérie pozvala herečku Kateřinu Hrachovcovou - Herčíkovou. Pořad, ve kterém mohou pokládat otázky Valérii i jejímu hostovi diváci v sále, se uskuteční v Divadle K. Pippicha v Chrudimy.

 
   
23.1.2016 - Harfa na sněhu  
 

V sobotu 23. ledna od 18:00 hodin vystoupí Valérie s harfenistkou Lydií Härtelovou v literárně - hudebním komponovaném pořadu Harfa na sněhu v sále KSC v Měčíně. Na programu jsou skladby pro sólovou harfu a poezie Jana Skácela a Oldřicha Mikuláška.

 
   
16.1.2016 - Hasičský ples  
 

V sobotu 16. ledna od 20:00 hodin bude Valérie provázet Hasičským plesem v Kulturním domě v Loučné nad Desnou. K tanci a poslechu hraje skupina Pohoda.

 
   
14.1.2016 - Vernisáž výstavy Z trhanců a Aldipel  
 
Plakát - Vernisáž výstavy Z trhanců a Aldipel. Klikni pro větší obrázek v novém okně.

Ve čtvrtek 14. ledna od 18:00 bude Valérie recitovat na vernisáži výstavy koláží Miroslava Dvořáka Z trhanců a Aldipel v Týnské literární kavárně (Týnská 6, Praha 1). Dále vystoupí zpěvák Michal Vaněk, pianista a skladatel Marek Novotný a Markéta Javorková. Výstava potrvá do 30. ledna 2016.

 
   
11.1.2016 - Lenoška Iva Šmoldase  
 
Plakát - Lenoška Iva Šmoldase. Klikni pro větší obrázek v novém okně.

V pondělí 11. ledna od 18:00 hodin bude Valérie hostem v zábavné talkshow Iva Šmoldase Lenoška Iva Šmoldase, natáčené před publikem Městského domu kultury v Týně nad Vltavou pro Český rozhlas. V pořadu dále vystoupí Ivan Hlas. Stopáž: 55 minut, vysílání: neděle 21. února v 11:04 hodin na stanici ČRo Dvojka.

 
   
5.1.2016 - Ebroviny  
 

Valérie bude v úterý 5. ledna od 19:29 hodin hostem Vráti Ebra v literárním pořadu Ebroviny v Salmovské literární kavárně (Salmovská 16, Praha 2).

 
     
1.1.2016 - Vítejte v Novém roce!  
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

Starší články z rubriky Novinky - Archiv Starší články z rubriky Novinky - Archiv  
     

http://www.valeriezawadska.cz

Copyright © Valérie & R K K, Design by R K K. Webmaster