Valérie Zawadská  

Vítejte na oficiálních webových stránkách Valérie Zawadské.

NOVINKY

 
 
 
 
 

Červenec - srpen 2015

 
     
     
     
   
29.8.2015 - Městské slavnosti  
 

Valérie vystoupí v sobotu 29. srpna od 14:30 hodin v programu Městských slavností na náměstí Plk. Josefa Koukala v Luži. Dále účinkují: The Krabice Revival Band, Loly Ruža, Lucie Kožinová, Marcela Březinová a Sabrage.

 
   
28.8.2015 - Koncert vážné hudby  
 

V pátek 28. srpna v 18:00 hodin bude Valérie recitovat na Koncertu vážné hudby, kde zazní nejznámější árie vážné hudby v podání operní pěvkyně Pavlíny Senič s doprovodem tria Musica Festiva na zahradě památníku Mistra Jana Husa v Husinci.

 
     
10.8.2015 - Andrzej Stasiuk: Janek  
 

Valérie bude v pondělí 10. srpna natáčet povídku od současného polského autora Andrzeje Stasiuka: Janek do pořadu Kabinet pro Český rozhlas. Z překladu Jolanty Kaminské připravila Jiřina Tejkalová. Režie: Jaroslav Kodeš, stopáž: 20 minut. Datum vysílání: 13. října 2015 v 9:30 hodin na stanici ČRo Vltava.

 
   
18.7. a 15.8.2015 - Vínečko po pražácku  
 
Plakát - Vínečko po pražácku. Klikni pro větší obrázek v novém okně.

Bonitas Wineyards pořádá v sobotu 18. července a 15. srpna posezení s první dámou českého dabingu Valérií Zawadskou, debutujícím zpěvákem Lucasem Malinkem

 
 

a jejich hosty v pořadu "Vínečko po pražácku" v Brodu nad Dyjí. Akce je spojená se křtem vinařství. www.bonitasbrod.cz

 
   
30.7.2015 - Husinecké křeslo pro hosta  
 
Plakát - Klikni pro větší obrázek v novém okně.

Ve čtvrtek 30. července  se v 18:00 hodin uskuteční zábavný pořad otázek a odpovědí "Husinecké křeslo pro hosta" s Valérií Zawadskou v zahradě Husova domu v Husinci (za nepříznivého počasí se pořad přesune do Kulturního domu v Husinci).

 
 
   
13.7.2015 - Hudební festival Znojmo  
 

V pondělí 13. července v 19:00 hodin vystoupí Valérie s prózou světových autorů na dobročinném operním recitálu Pavlíny Senić a jejích hostů "Uherčice Pavlíny Senić" v rámci Hudebního festivalu Znojmo na zámku v Uherčicích (nádvoří uherčického zámku / Banketní sál uherčického zámku). Dále účinkují: Lada Jirásková (klavír) a Felix Slováček jr. (klarinet), doprovází Otto Hejnic Band, moderuje Mahulena Bočanová. Po koncertě se koná dražba unikátních vín s výtěžkem věnovaným na rekonstrukci renesančního skvostu - uherčického zámku. www.hudbaznojmo.cz

 
   
6.7.2015 - Slavnostní setkání u Husova pomníku...  
 
Plakát - Klikni pro větší obrázek v novém okně.

Město Strakonice a Sbor Selských jízd Jana Žižky z Trocnova pořádají v pondělí 6. července od 16:00 hodin Slavnostní setkání u pomníku Mistra Jana Husa k 600. výročí upálení v Rennerových sadech ve Strakonicích. Celou akcí bude provázet Valérie Zawadská. Kompletní program zde!

 
   
4.7.2015 - Doležalovo kvarteto & Valérie Zawadská  
 
Plakát - Klikni pro větší obrázek v novém okně.

V rámci festivalu Klášterní hudební slavnosti 2015, který se koná pod záštitou starosty města Šumperka a senátora Mgr. Zdeňka Brože a pod záštitou náměstka hejtmana Olomouckého kraje Mgr. Radovana Rašťáka, se v sobotu 4. června od 20:00 hodin uskuteční koncert A. Dvořák: Smyčcové kvartety "Slovanský" a "Americký"

 
 

dokomponován výňatky z korespondence a životopisu ve velkém sále KKC Rapotín (Šumperská 530). Vystoupí Doležalovo kvarteto & Valérie Zawadská. Koncert se koná pod záštitou starosty obce Rapotín Ing. Pavla Žerníčka. www.klasternihudebnislavnosti.cz

 
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

Starší články z rubriky Novinky - Archiv Starší články z rubriky Novinky - Archiv  
     

http://www.valeriezawadska.cz

Copyright © Valérie & R K K, Design by R K K. Webmaster