Valérie Zawadská

 
 
 
Valérie a její lásky na téma dabing.
(úterý 22.dubna 2008, kavárna Divadla Palace Theatre)
 
 
 
 
 
Klikni pro větší obrázek v novém okně. Foto: Marie Votavová
Zábavný pořad, ve kterém si Valérie se svými hosty povídá nejen o tom co je baví a co mají rádi.
 
Každý člověk má svá přání, sny, své lásky a Valérie Zawadská není výjimkou. Trvalo sice dost dlouho, než se rozhodla pro vlastní pořad, ale je na světě a vy se můžete těšit na řadu setkání s touto naší skvělou herečkou a nejpopulárnější dabérkou posledních let v pořadech, které budou o tom, co má ráda, co ji baví.
 
     
  Překvapí vás možná, že vedle profese a mluveného slova je to třeba muzikál, jazz, tanec, starý český film a osudy jeho hvězd. Je to respekt a obdiv k osobnostem, které vedle své civilní profese jsou básníky, muzikanty, malíři… jeden z podvečerů bude patřit dokonce poezii ve spojení s hudbou, jakou byste mezi láskami Valérie určitě nečekali.  
     
  Těšíme se na setkání v úterý 22.dubna 2008 v 16:30 hodin v příjemném prostředí kavárny Divadla Palace. Uvidíte pilotní díl pořadu na téma dabing.

Je několikrát slavnostně korunovanou královnou českého dabingu, poznáte ji po hlase, znáte důvěrně její jméno, protože už hezkou řádku let propůjčuje hlas těm nejslavnějším zahraničním filmovým hvězdám, seriálovým hrdinkám, namlouvá komentáře k různým dokumentům.

Jenže „… žádný učený z nebe nespadl, a tak i moje začátky v dabingu se podobaly čtení snaživého prvňáka…“, říká Valérie Zawadská, hostitelka večera, ve kterém nahlédnete společně s ní pod pokličku umělecké disciplíně, všeobecně pokládané za nejméně odtajněnou.

 
     
  Určitě vás pobaví už způsob obsazování herců, ukázky prvotních i výsledných překladů, vzpomínky na naše skvělé dabéry, kteří pro svět odstartovali tzv. českou dabérskou školu. Hosty budou Zdeněk Mahdal a Vojta Kotek.  
     
 
  Zdeněk Mahdal Vojta Kotek  
 
     
     
 
 
 
 
 
 
www.ap-prosper.cz
www.divadlopalace.cz
 
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

http://www.valeriezawadska.eu

 

Zavřít okno.

Copyright © Valérie & R K K, Design by R K K.