Valérie Zawadská  
 
   Novinky
   Divadlo
   Film
   Televize
   Dabing
   Rozhlas
   Fotoalbum
   Životopis
   Kontakt
   Linky
   Zpět
   Home

 

 

logo V Z

Oficiální webové stránky Valérie Zawadské.

  Seriály:

Znamení koně II (2015)

 

 

 
   
   
   

 

 
   
  Česká televize dává znamení všem koňákům
  16. 1. 2015 16:35, autor: ČT24
 
Znamení koně II. Klikni pro větší obrázek v novém okně.

Svatbou a usmířením dvou konkurenčních farem příběh hrdinů ze seriálu Znamení koně neskončil. Obyvatele farem na Slunečné hoře a na Svatém Hubertu čekají nové překážky ve druhé řadě. První díl odvysílá ČT1 dnes ve 20:00.

 
   

Na původní příběhy naváže děj s odstupem tří let. Hlavní hrdinka Klára (Tereza Voříšková) vyměnila kariéru nadějné jezdkyně za mateřské povinnosti. Zranění její kobylky při Velké pardubické ji ale opět přivede zpátky ke koním. Potíže se nevyhnou nejen rodinnému životu postav, ohrožena bude obchodními zájmy i existence farem.

Život Kláry i ostatních hrdinů se neobejde bez dramatický okamžiků, tak jako v reálném životě musí překonávat překážky," podotkl režisér Milan Cieslar. "Snažili jsme se, aby se na obrazovkách objevily ne vymyšlené problémy, ale abychom zaujali pravdivým obrazem života lidí od koní," dodal. Sám je už několik let majitelem koně.

Diváci se setkají s postavami z první řady. Kromě Terezy Voříškové, v seriálu provdané za Richarda Krajča, také s majitelkou farmy na Slunečné hoře Vilmou Cibulkovou a jejím přítelem hrabětem, jehož hraje Boleslav Polívka. Jejich konkurent projde proměnou. "Oproti minulým dílům už neprezentuje záporno, ale naopak kvůli své vážné nemoci přehodnotí životní postoj a stává se z něj veskrze kladný hrdina," prozradil o majiteli farmy Svatý Hubert Igor Bareš. Nově se do osudů koňáků přimíchá Miroslav Donutil v roli tvrdého pražského byzsnysmena či majitel koní Jan Zadražil, který poplete hlavu Kláře.

"Koně jsou pro nás, pro lidi, kteří žijeme ve městech, už téměř zapomenutá romantika a myslím, že seriál divákům přináší velkou romantiku zpátky," zve na Znamení koně režisér Cieslar. Osudy lidí i koní odvypráví ve 13 dílech.

 
   
   
 
- ČT24 -

>>

 
   
   
   
  Foto:
 
Klikni pro větší obrázek v novém okně. Klikni pro větší obrázek v novém okně. Klikni pro větší obrázek v novém okně.
Klikni pro větší obrázek v novém okně. Klikni pro větší obrázek v novém okně. Klikni pro větší obrázek v novém okně.
Klikni pro větší obrázek v novém okně. Znamení koně II. Klikni pro větší obrázek v novém okně. Klikni pro větší obrázek v novém okně.
Klikni pro větší obrázek v novém okně. Klikni pro větší obrázek v novém okně. Klikni pro větší obrázek v novém okně.
   
   
   
 

Znamení koně II

 

Znamení koně

 

www.facebook.com/znamenikone

 

www.ceskatelevize.cz

   
   
   
   
   
   

http://www.valeriezawadska.eu

Copyright © Valérie & R K K, Design by R K K. Webmaster