Valérie Zawadská  
 
   Novinky
   Divadlo
   Film
   Televize
   Dabing
   Rozhlas
   Fotoalbum
   Životopis
   Kontakt
   Linky
   e-mail
   Zpět
   Home

 

 

logo V Z

Oficiální webové stránky Valérie Zawadské.

  Střípky:

http://ordinace.nova.cz

 
 
 
 

 

 

 

Úterní díl Ordinace: Babáková má jasno, Heluš miluje Boba Švarce!

http://ordinace.nova.cz, únor 2017  
Klikni pro větší obrázek v novém okně.

Utekl vám aktuální díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Růžová budoucnost? Podívejte se na něj zdarma na portálu NOVA Plus!

 

 

 
   

Švarc je utahaný z druhé směny v podobě závoznictví a autoškoly. Babáková ho za sebe navíc posílá jako zástup do firmy. Švarc si myslí, že bude všemu šéfovat, je ale vyveden z omylu: stává se elévem a skládá pneumatiky. Heluš, která se o tom dozví, se schválně nabízí Babákové, že jí přinese faktury z její kanceláře. Na dvoře firmy si vychutnává Švarcovu potupu.

 

Když má druhý den Švarc pneumatiky přeskládané, Boban mu řekne, že je musí vrátit zpátky – Heluš upozornila na jistou směrnici Evropské unie. Zoufalý a vzteklý Švarc najede ještěrkou do pneumatik, ty ho zavalí. Heluš zjišťuje, že měl Bobo úraz – je evidentně rozhozená, což neujde Babákové. Když se ukáže, že Švarcovi skoro nic není, Heluš je opět jedovatá. Babáková je ale přesvědčená, že Heluš Švarce stále miluje. Babáková poté v nemocnici u lůžka obluzenému Švarcovi slibuje, že už na něj nebude tak drsná.

Bibi si bere do parády Bělu, pomáhá jí cvičit se zády. Běla jí má plné zuby a když Bibi Elišce udělá exotický účes, vykáže ji z domu! Eduard svou snoubenku utěšuje a radí jí, aby se Běle vyhýbala. Bibi jí tedy posílá výhřevný bederní pás po Jindřichovi s tím, aby neprozradil, že je od ní. Mezitím zjistí, že se pacientka Isabelka chová divně, už rok komunikuje jen přes poníka.

 

Promluví si s její matkou a z rozhovoru vyplyne, že Isabelka zřejmě trpí některou z poruch z autistického spektra. Běla se od Aloisie dozví, že Bibi iniciovala vyšetření Isabelky a mile ji to překvapí. Neméně udivená je, když zjistí, že pás je dárek od Bibi. Eduard ji žádá o posilu do Růžovky, sám na všechno nestačí. A Běla mu dovoluje s Bibi pracovat.

Jarmila s Gustavem pochopí, že jejich rozmíšky mimo jiné ruší Emu při učení. Najdou si podnájem, bohužel však oba tentýž byt – ateliér, který pronajímá manželka akademického malíře, protože jejímu muži došla inspirace. Když díky Aleně a Mázlovi zjišťují, že jim jde o ten samý byt, hodí si Jarmila a Gustav korunou. Vyhraje Gustav. Poté, co slyší Mázla Jarmile říkat, že on – zelený mozek neumí být velkorysý, ustoupí a Jarmile podnájem přenechá.

 

Manžel však mezitím znovu začal malovat a pronájem tak padá. Gustav a Jarmila se znovu pustí do hádek co by kdyby a do toho přijíždí z Prahy Ema a oznamuje, že podruhé neudělala důležitou zkoušku. Má už jen jednu šanci...

711. díl s názvem Růžová budoucnost jste v TV mohli vidět 14. února 2017.

 
   
   
   
  - Autor: Nova.cz  -
 

- Foto: TV Nova, Nova.cz -

>>

 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

http://ordinace.nova.cz

 
 
 
 

http://www.valeriezawadska.cz

Copyright © Valérie & R K K, Design by R K K. Webmaster

 

Copyright © Valérie & R K K, Design by R K K.