Valérie Zawadská  
 
   Novinky
   Divadlo
   Film
   Televize
   Dabing
   Rozhlas
   Fotoalbum
   Životopis
   Kontakt
   Linky
   e-mail
   Zpět
   Home

 

 

logo V Z

Oficiální webové stránky Valérie Zawadské.

  Střípky:

http://ordinace.nova.cz

 
 
 
 

 

 

 

Truchlivý úterní dílOrdinace: Romana Babáková zemřela

http://ordinace.nova.cz, březen 2017  
Klikni pro větší obrázek v novém okně.

Utekl vám aktuální díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Ona je jak magnet? Podívejte se na něj zdarma na portálu NOVA Plus!

 

 

 
   

Stav Babákové je velmi vážný a je jasné, že spěje ke smrti. Švarc s Heluš se s ní pokoušejí usmířit, ale povede se to jen Heluš. Když se Babáková dozví, že ji čeká vegetování na hadičkách, uteče z nemocnice.

 

Raději umře v kamiónu, kde byla šťastná, než takhle živořit. Heluš se Švarcem ji nakonec najdou na poli u táboráku. Zůstanou u ní, prožijí krásný den a Babáková v klidu umírá.

Vilík vymyslí fingovanou nehodu, u které bude Lucie se svým „milencem“ Kocourkem, aby je u toho načapal Darek. To mu takřka vyjde, ale Darek nechytí Lucii s Kocourkem v podezřelé situaci, ale u skutečné nehody.

 

S Kocourkem se spřátelí, což Vilíka šokuje. A tak Darkovi vpálí svoje podezření přímo před Kocourkem! Darek mu za to dá pěstí, ale doma už v něm hlodá podezření...

Kovář a Marika jsou pohlceni svým sexuálním vztahem a Kovář začíná Mariku protěžovat. Marika pak otravuje Suchého při operaci, ale ten ji usadí. Pacient má po operaci komplikace – je to ale špatně zaléčená borelióza, což odhalí Marika. Dočká se uznání Kováře i Suchého, ale Suchý Kováře varuje, aby si takovým vztahem nekomplikoval situaci na pracovišti.

Dojemný 717. díl jste v TV mohli vidět 7. 3. 2017

 
   
   
   
  - Autor: Nova.cz  -
 

- Foto: TV Nova, Nova.cz -

>>

 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

http://ordinace.nova.cz

 
 
 
 

http://www.valeriezawadska.cz

Copyright © Valérie & R K K, Design by R K K. Webmaster

 

Copyright © Valérie & R K K, Design by R K K.