Valérie Zawadská  
 
   Novinky
   Divadlo
   Film
   Televize
   Dabing
   Rozhlas
   Fotoalbum
   Životopis
   Kontakt
   Linky
   e-mail
   Zpět
   Home

 

 

logo V Z

Oficiální webové stránky Valérie Zawadské.

  Střípky:

http://ordinace.nova.cz

 
 
 
 

 

 

 

Smutná Ordinace: Ze slov Babákové na smrtelné posteli zaslzíte...

http://ordinace.nova.cz, březen 2017  
Klikni pro větší obrázek v novém okně.

Bohužel, je to tady. Čas Romany Babákové se naplnil. Dnes večer zemře. Připravte se, poslední vydechnutí svérázné kamioňačky budou provázet silné emoce… Dojme vás i její rozmluva o smrti a posledním přání, sledujte v ukázce.

 
   

Pláč, dojetí, smutek, ale i silné vzpomínky na nezapomenutelné chvíle se svéráznou kamioňačkou Babákovou zůstanou po jejím odchodu. A jedno je jisté, se svou smrtí by byla spokojená. S kamionem za zády a obklopená těmi, které má ráda, tak odejde z tohoto světa i ze života svých nejbližších, Boba Švarce a Heluš. I když se zdálo, že tihle dva nemají rádi nikoho kromě sebe samotných, její smrt je zasáhne víc, než byste od nich čekali.

 

A nejen je. Poslední okamžiky Romany Babákové rozhodně budou těžkou zkouškou i pro oko divákovo, to nepochybně nezůstane suché. Už její slova, kdy se smiřuje se smrtí vás dojmou, podívejte se ve videu.

Ačkoliv se Babáková nikdy nebrala moc příliš vážně, a přestože její dva souputníci, Bobo Švarc a Heluš, i v nejzapeklitějších situacích vždycky působili směšně, tady legrace končí.

„Ještě nikdy jsem před kamerou neumírala a řeknu vám, byl to zvláštní pocit. Nemůžu říct, že bych se na dnešní den těšila nebo netěšila, přijala jsem to jako fakt. Po Babákové se mi bude ale hodně stýskat,“ svěřila se bezprostředně po natočení poslední scény Valérie Zawadská.

 
   
   
Video: Ze slov Babákové na smrtelné posteli zaslzíte...  
   
   
   
  - Autor: Nova.cz  -
 

- Foto: TV Nova, Nova.cz -

>>

 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

http://ordinace.nova.cz

 
 
 
 

http://www.valeriezawadska.cz

Copyright © Valérie & R K K, Design by R K K. Webmaster

 

Copyright © Valérie & R K K, Design by R K K.