Valérie Zawadská

 
 
 
Chat s Valérií Zawadskou.
(www.Blesk.cz, pondělí 2.dubna 2007)
 
 
 
 
 
Valérie Zawadská_Autor Michal Protivanský_archiv Blesku_Klikni pro větší obrázek v novém okně. Valérie Zawadská se narodila ve Šternberku na Moravě. Od dětství se věnovala recitování. Několikrát vyhrála v Neumannových Poděbradech (celostátní recitační soutěž). V roce 1978 byla přijata na DAMU v Praze. Po absolvování nastoupila do angažmá v Západočeském divadle v Chebu. Po čtyřech letech její kroky směřovaly do Městských divadel pražských. Od roku 1994 je na "volné noze".

Jejím životním partnerem je muzikant

 
  Roman "Krokus" Kříž. Má dva syny - Jana a Romana!
V současnosti se herečka věnuje divadlu, pracuje pro rozhlas, televizi, film a především skvěle dabuje. Ve Velmi křehkých vztazích hraje Valérie svéráznou hospodyni Růženu Kudláčkovou.
 
     
     
     
  Paní Valerie, jen jsem vás chtěla pozdravit a říct vám,že vás mám moc ráda.Miluju váš dabing.Celá rodina miluje vaše kuličky s lískovími oříšky,které pečeme už druhý rok a mají obrovský úspěch.  
  (Zdenka) 12:08 | 02.04.2007  
  Odpověď: Radostný den a spoustu energie všem čtenářům Blesku a nejen jim přeje Zawadská Valérie. Kuličky dodala kamarádka a jsem ráda, že chutnají.Krásný den i celý rok. Zdraví Valérie  
     
  Paní Zavadská,bydlela jste v Loučné nad Desnou a pamatujete se na sestry Jiřinu Dolečkovou a Helenu Jasyčkovou.Pokud ano,tak Vás moc zdravíme. A přejeme Vám mnoho štěstí,zdraví a hodně dobrých filmových i divadelních rolí.  
  (Helena) 12:09 | 02.04.2007  
  Odpověď: Zdravím Helenku i Jiřinku a pozdravujte v Loučné. S tátou jsem včera mluvila, ale pozdravit ho můžete. O prázdninách přijedu. Valérie  
     
  Dobrý den, používáte parfém? Prozradíte, jaký? :-)  
  (Páťa) 12:11 | 02.04.2007  
  Odpověď: Nejraději vodu a mýdlo, ale oblíbenou značku nemám a občas se něčím navoním. Nepamatuji si totiž názvy.  
     
  Dobrý den,viděla jsem Vás v úžasném představení Motýli s Klárou Jandovou a Vojtou Kotkem. Byl to opravdu moc pěkný zážitek. Jak se Vám v této společnosti "mladých" hraje? Díky a hodně takových představení nebo už něco nového připravujete ?  
  (Věra) 12:12 | 02.04.2007  
  Odpověď: Jen, co dopíši odpověď, letím na první čtenou zkoušku do Divadla Palace a už se těším na premiéru. A mladí? Úžas! Hlavně Vojta.  
     
  Ahoj....ty vaše historky ve vékávéčkách-můj neboštík Pepan....to bylo sqelééé...budete ještě hrát ve vkv???  
  (Janša) 12:14 | 02.04.2007  
  Odpověď: To záleží na scénáristkách, ale průběžně točím. A sbírám "hlášky" od nebožtíka Pepana. Jednu jsem ještě nepoužila: "Mladost radost, ke stáru, hlavně, že ty prdy jdou."  
     
  Paní Zavadská,jste moc charizmatická žena a moc Vám to sluší.Doufám že Vás ještě dlouho uvidíme na obrazovce.  
  (Sara) 12:15 | 02.04.2007  
  Odpověď: Do hrobu se ještě nechystám. Ale nezáleží to jen na mě. Držte mi palce! Díky.  
     
  Dobrý den...Máte plastiku????Nebo tak něco.....  
  (Aneta) 12:15 | 02.04.2007  
  Odpověď: Anetko, na plastiky nemám čas ani peníze. A svoje vrásky a faldy mám ráda. Ať žije Matka příroda!  
     
  Dobrý den,ráda bych se zeptala, zda je nějaká zajímavá příhoda z dabování "Ženatý se závazky", na kterou nikdy nezapomenete?? děkuji za odpověd...tento seriál, i díky úžasnému dabingu, nemá konkurenci :-)  
  (Jana) 12:17 | 02.04.2007  
  Odpověď: Seriál jsem s Pavlem Zedníčkem dabovala už před deseti lety, ale jedno pondělí Pavel nemohl přijít, a tak se režisér Mirek Saic rozhodl, že budu Peggy dělat sama a Pavel si to dotočí. V osm jsem nastoupila do dabingu a v osmnáct večer jsem měla pocit, že už nikdy nebudu souvisle mluvit. Peggy je nádherně ukecaná, že? Ale naštěstí jsem se z toho dostala. Děkuji.  
     
  Jak to, že jste pořád kočka?  
  (Danina) 12:18 | 02.04.2007  
  Odpověď: Mám devět životů?  
     
  Připomínáte mi typem Claudii Cardinalovou, pro mě stále nejkrásnější ženu na světě... Ráda bych Vás viděla v nějaké roli Osudové ženy,třeba v nějakém historickém filmu... Rýsuje se něco takového pro Vás ?  
  (Míla F.) 12:19 | 02.04.2007  
  Odpověď: Moc děkuji, ale nezáleží to na mně. Možná se v budoucnu něco "narýsuje".  
     
  Váš krásný sametový hlas, se kterým tak úspěšně bodujete v dabingu, je geneticky daný nebo vám ho pomohly vymodelovat cigarety? Co vy a kouření? "práskněte" na sebe nějakou neřest?!  
  (Jaroslava) 12:21 | 02.04.2007  
  Odpověď: Neřestí mám plno jako každý. Nejraději spím, ale moji tři chlapi mi to nedovolí. A můj hlas? Asi to bude spojení obojího. A největší neřest? Práce a rodina, rodina a práce.  
     
  čtu ty vaše odpovědi...a musím říct, že jste mi fakt sympatická!!!a jste týpka!!!!Jo a máte ráda Zdenku Žádníkovou???jak s ní vycházíte??ty káte si??  
  (aneta) 12:22 | 02.04.2007  
  Odpověď: Tykáme, heč! Vlasta Janečková nás obsadila do pohádky, hrála jsem maminku Lukáši Vaculíkovi a Zdena hodnou princeznu. Teď je z ní už skoro královna, že?  
     
  Paní Valerie,chtěla jsem se Vás zeptat.Jako manželka a matka musíte zvládat práci i domácnost.Jste taková ta hospodyňka,která má stále vyglančeno,nebo to berete sportovně a nějaký provozní nepořádek vám náladu nepokazí?  
  (Marťa) 12:24 | 02.04.2007  
  Odpověď: Marťo, nepokazí. Co doma nesnáším, je pokapané prkýnko a špinavá vana, takže tady se vyřádím. Nenávidím utírání prachu a vynahrazuji si to u žehlení. Raději než úklid volím řádění s dětmi.  
     
  jak vás ovlivnika postava julie robesnové. jaky je váš současný plán,a měsíčký honorář  
  (uchlapaka) 12:25 | 02.04.2007  
  Odpověď: Nerozumím otázce. Neplatí někomu jinému?  
     
  Dobrý den...jaký vztah máte s herečkou Alicí Bendovou a Danou Morávkovou???  
  (Mara) 12:26 | 02.04.2007  
  Odpověď: Obě dámy perfektně klamou tělem ve Velmi křehkých vztazích. Hrají výborně, že? V civilu jsou normální ženský a mámy (Alice budoucí).  
     
  ze zdenky???jo je z ní královna....tu mám-a vás taky-z rpíček nejradši.....další otázečka...:-D co tedko hrajete v divadle???a kde??,s kým??:-D  
  (aneta) 12:28 | 02.04.2007  
  Odpověď: Divadlo Palace na Václavském náměstí, Pasáž Jalta - II. kapitola, s Martinou Hudečkovou, Davidem Prachařem a Davidem Matáskem a Motýli s Vojtou Kotkem, Janou Strykovou nebo Klárou Jandovou a Richardem Trsťanem. V Divadle Na Jezerce ve hře Nadílka a v Divadle Metro ve hře Zkrocení aneb Shakespeare to psal pro mladší.  
     
  Dobrý den, chtěl jsem se Vás zeptat, zda by jste se klidně živila prací pojišťovací agentky. S Čenský Vám to ukázkově sedělo. Děkuji!  
  (vlaku) 12:28 | 02.04.2007  
  Odpověď: Víc mě naplňuje povolání herečky, než pojišťovací agentky. Děkuji.  
     
  Máš bobra???pod pažama???  
  (Jiří) 12:29 | 02.04.2007  
  Odpověď: Co je ti do toho?  
     
  Paní Valerie, která z hereček je Vaší nejlepší kamarádkou? Scházíte se i mimo práci,třeba na kafíčko a tak?  
  (Zdenda) 12:29 | 02.04.2007  
  Odpověď: Daniela Fialková a sejdeme se, když hraje ona v Praze nebo já v Ostravě.  
     
  čím jste chtěla být jako malá??  
  (jo) 12:30 | 02.04.2007  
  Odpověď: Ředitelkou dětského domova a chtěla jsem mít amatérský divadelní soubor, kde bych režírovala. Osud to zařídil jinak.  
     
  Dobrý den, velmi jste se mi líbila v seriálu Rodinná pouta. Uvidíme Vás ještě někdy v pokračování tohoto seriálu. Obdivuji Váš dabing, nemá chybu. Děkuji a přeji hodně zdraví a úspěchů do další práce.  
  (Jarmila) 12:31 | 02.04.2007  
  Odpověď: Moc děkuji a jsem ráda, že se občas "proběhnu" i ve Velmi křehkých vztazích. Růžena by mi nějak chyběla.  
     
  ještě otázečka..máte rodinu???protže už jste vyspělá žena... :-D....a co děláte ve volným čase ráda????MÁTE RÁDA TANEC, MALOVÁNÍ A SPORT???...DÍKY...NEOTRAVUJI VÁS???:-D  
  (aneta) 12:32 | 02.04.2007  
  Odpověď: Neotravujete, mám ráda život, a tak dělám, co zrovna můžu, ale hlavně se přizpůsobuji rodině (ve volném čase). Ale stejně nejraději spím. Všechno dobré.  
     
  Dobrý den. Paní Zawadská, podle mne jste jedna z nejvíc sexy českých hereček. Jak to děláte? :-)  
  (Tom) 12:33 | 02.04.2007  
  Odpověď: Žiju. A moc vám nevěřím, ale děkuji.  
     
  Jaky mate nazor na p.Ruzenu,kdy flirtuje s panem Krejzou a privadi tak k silenstvi jeho manzelku?  
  (vivienne) 12:34 | 02.04.2007  
  Odpověď: Druhá série Rodinných pout už je dotočena, a tak nemohu ani já ani scénáristky ovlivnit to, co se stalo. Ve Velmi křehkých vztazích už ani Krejza s Jarmilkou nejsou. Možná by to mohl být další seriál, co?  
     
  Jakou máte střední školu???  
  (Veronika) 12:35 | 02.04.2007  
  Odpověď: Gymnázium v Šumperku. V květnu to bude třicet let, co jsem maturovala.  
     
  Dobrý den. Nemám ani tak otázku, ale nemohl jsem Vám nenapsat, že si Vás opravdu vážím. Mnoho úspěchů do dalších let. Jste jednička.  
  (Karlík) 12:36 | 02.04.2007  
  Odpověď: Děkuju. Přeju hodně zdraví a nepřejte si vidět jazýček na mé váze.  
     
  Dobrý den. Holdujete kouření?  
  (Vladimír) 12:37 | 02.04.2007  
  Odpověď: Ano. Dobrý den.  
     
  dobry den v rodinnych putach hrajete skvele nic vas nerozhadze ste aj v civilnom zivote taka kludna drzim vam palce dik za odpoved  
  (hela) 12:39 | 02.04.2007  
  Odpověď: Rada by som odpovedala po slovensky, lebo mam slovenskou narodnosť, ale asi bych dělala velké chyby. V civilu se dokáži rozčílit stejně jako radovat. Prostě jsem tady na světě ráda.  
     
  Rád sa pozerám na Vás v seriáli Veľmi krehké vsťahy. Aký vsťah máte k Slovensku a navšte- vujete ho niekedy ? Prajem Vám veľa zdravia.  
  (pogislav) 12:41 | 02.04.2007  
  Odpověď: I já přeji hodně zdraví. Po rodičích jsem Slovenka, pracovně na Slovensko jezdím, ale soukromě už ne. Velká část příbuzenstva je na Moravě nebo už není. Díky.  
     
  v nějakém rozhovoru jste říkala,že s kluky hodně čtete. Platí to stále a co čtete momentálně?  
  (jitka) 12:43 | 02.04.2007  
  Odpověď: Kluci konečně čtou víc sami, ale včera večer jsem si unavila hlasivky na Pánovi prstenů. A dostala jsem tři detektivky, tak se těším na volno o Velikonocích. Hezky je prožijte!  
     
  Jak vzpomínáte na natáčení Snowborďáků?  
  (nika) 12:44 | 02.04.2007  
  Odpověď: Vy si moji roli pamatujete? Jsem ráda, že se s Vojtou potkávám pracovně i dál. A snad to nebude jenom v divadle.  
     
  Moc Vás a paní Galatíkouvou obdivuji v dabingu. Bylo Vám to asi dáno od boha! Hezký den.  
  (Vladimír) 12:45 | 02.04.2007  
  Odpověď: Moc děkuji. I za paní Věru. A při nejbližší příležitosti jí to řeknu. Asi máte rád víc alt než soprán. Hezký den!  
     
  Při vašem pracovním vytížení, stíháte se vůbec dívat na televizi? A jestli ano,tak konkrétně na co?  
  (Honza) 12:46 | 02.04.2007  
  Odpověď: Pokud mám volno a neusnu po deváté večer, tak se dívám na detektivky a na seriály typu Dr. House.  
     
  Viděl jsem Vás dvakrát v Divadle Ungelt. Poprvé (Jak vraždili sestru Charlie) jsem byl nadšen, podruhé (Je skvělé, když tě má někdo rád) mě hra moc neoslovila. Jaký jste měla pocit z této inscenace? Proč se hrála tak málo?  
  (Pavel) 12:48 | 02.04.2007  
  Odpověď: Ráda bych znovu dostala nabídku z Divadla Ungelt, ale... Obě inscenace jsem měla moc ráda, nejen kvůli hereckým partnerům.  
     
  Paní Valerie,prozradíte nám, jaké máte nejraddši jídlo a co nejraději pijete?  
  (zdenka) 12:49 | 02.04.2007  
  Odpověď: Většinou odpovídám, že smažené rybí filé a bramborovou kaši, ale poslední dobou si potrpím na přírodní úpravě masíčka a tu kašičku jednou za čas. Trošku se hlídám. Vypiji spoustu vody a ovocných čajů a nepohrdnu dvojkou bílého vína.  
     
  Hezký den paní Zawadská, nebudu se na nic ptát, ale děkovat. Před pár lety jste mě v baru brněnského divadla Radost dloubla do zad a řekla "narovnej se, vždyť máš hezký prsa!" Od té doby si na vás vypomenu téměř každý den. Tak "suprově" umí zvednout sebevědomí jen skvělá ženská! A já Vám za to moc děkuju.  
  Kateřina H. Brno (Kateřina Horáčková) 12:50 | 02.04.2007  
  Odpověď: Zdravím do Brna a držte se! Chodit rovně je výsada nás všech.  
     
  Protože se mi velmi líbila hra Motýli,kterou jsem měl možnost vidět v březnu v našem divadle, chtěl bych se zeptat, zda připravuje Vaše agentura další nějaký projekt s Vámi a s herci z Motýlů.Děkuji za odpověd.  
  Petr Černý - Třebíč (Kolomas) 12:52 | 02.04.2007  
  Odpověď: Dnes odpoledne mám první čtenou zkoušku na další komedii do Divadla Palace a snad tam bude hrát i Vojta Kotek. Uvidíme. Zdravím Třebíč a nejen v divadle.  
     
  Přeji hezké Velikonoce a ptám se, zda Vás vaši nejbližší oblévají, nebo šibou.  
  (Vladimír) 12:53 | 02.04.2007  
  Odpověď: Všichni tři chlapi už se těší, že budou maminku moc beztrestně "vyšibat". A já se těším, že je odpoledne poliju vodou. Přeji také hezké Velikonoce!  
     
  Paní Valerie vaše jméno pochází z Polska??  
  (jozefina) 12:54 | 02.04.2007  
  Odpověď: Po tatínkovi jsem Slovenko-polko-ukrajinka. A možná je polská herečka Magda Zawadská moje sestřenice?!  
     
  Jak se máte? A jak to děláte,že vypadáte tak skvěle?  
  (Michaela) 12:57 | 02.04.2007  
  Odpověď: Děkuji za optání, jako když jsem nachlazená a čeká mě spousta pracovních povinností. Prostě je splním a pak se vyspím. Nepřála bych vám, abyste mě viděla každý den ráno v šest, kdy vstávám. Ještě, že zrcadlo neumí mluvit.  
  Hezký den všem přeje Valérie Zawadská.  
     
     
     
 
Klikni pro větší obrázek v novém okně. Klikni pro větší obrázek v novém okně. Klikni pro větší obrázek v novém okně.
  Valérie Zawadská si s počítačem moc nerozumí...  
  ... hodně se proto ptala, co a jak...  
     
  ... a při zodpovězování otázek hodně přemýšlela.  
     
 
     
     
 
Autor:  red  
Foto: Jindřich Mynařík

>>

 
 
 
 
 
 
 
 
www.Blesk.cz
 
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

http://www.valeriezawadska.eu

 

Zavřít okno.

Copyright © Valérie & R K K, Design by R K K.